106
Guaranteed
Places
- 1st Place - Pierre Young of Terry Sanford
- 2nd Place - Ryan Delaney of South View
- 3rd Place - Rashad Thompson of Westover
- 4th Place - Richard Butler of Pine Forest
1st
Place Match
- Pierre Young (Terry Sanford) 10-0, Fr.
over Ryan Delaney (South View) 9-1, Fr. (TF-1.5 5:02 (18-1))
3rd
Place Match
- Rashad Thompson (Westover) 19-7, Fr. over
Richard Butler (Pine Forest) 5-6, So. (Fall 3:29)
113
Guaranteed
Places
- 1st Place - Kyle Cunningham of Gray`s
Greek
- 2nd Place - Garrett Johnson of Westover
- 3rd Place - Thaddeus Volk of South View
- 4th Place - Micah Gaston of EE Smith
1st
Place Match
- Kyle Cunningham (Gray`s Greek) 11-0, Sr.
over Garrett Johnson (Westover) 19-3, Sr. (Dec 15-8)
3rd
Place Match
- Thaddeus Volk (South View) 9-2, So. over
Micah Gaston (EE Smith) 7-5, So. (Fall 2:35)
120
Guaranteed
Places
- 1st Place - Jack Culbreth of Cape Fear
- 2nd Place - Kevin Brewington of South View
- 3rd Place - William Talbert of Westover
- 4th Place - Leonardo Reyes of Terry
Sanford
1st
Place Match
- Jack Culbreth (Cape Fear) 5-1, So. over
Kevin Brewington (South View) 9-1, So. (MD 14-4)
3rd
Place Match
- William Talbert (Westover) 19-5, So. over
Leonardo Reyes (Terry Sanford) 5-5, So. (Dec 6-4)
126
Guaranteed
Places
- 1st Place - Triston Chapman of Cape Fear
- 2nd Place - Lydell Canady of Westover
- 3rd Place - Zachary Grierson of Gray`s
Greek
- 4th Place - Joseph Arizabal of Overhills
1st
Place Match
- Triston Chapman (Cape Fear) 10-0, . over
Lydell Canady (Westover) 19-7, So. (Dec 5-0)
3rd
Place Match
- Zachary Grierson (Gray`s Greek) 4-4, So.
over Joseph Arizabal (Overhills) 12-14, So. (MD 12-4)
132
Guaranteed
Places
- 1st Place - Dallas Wilson of Cape Fear
- 2nd Place - David Ortiz of South View
- 3rd Place - Frankie Manglona of Westover
- 4th Place - Ethan Maguin of Gray`s Greek
1st
Place Match
- Dallas Wilson (Cape Fear) 11-0, . over
David Ortiz (South View) 7-2, Sr. (Fall 2:33)
3rd
Place Match
- Frankie Manglona (Westover) 20-8, Jr. over
Ethan Maguin (Gray`s Greek) 5-4, So. (Dec 13-6)
138
Guaranteed
Places
- 1st Place - Dustin Eldridge of South View
- 2nd Place - Christian Govan of Pine Forest
- 3rd Place - Andrew Esterly of Gray`s Greek
- 4th Place - Jeremi Smith of Cape Fear
1st
Place Match
- Dustin Eldridge (South View) 8-3, Jr. over
Christian Govan (Pine Forest) 9-2, Sr. (Dec 5-2)
3rd
Place Match
- Andrew Esterly (Gray`s Greek) 10-2, Sr.
over Jeremi Smith (Cape Fear) 6-3, . (MD 10-2)
145
Guaranteed
Places
- 1st Place - Andrew Grierson of Gray`s
Greek
- 2nd Place - Kazvin Draper of South View
- 3rd Place - Juann Caldwell of Pine Forest
- 4th Place - Jevin Cockrell of Cape Fear
1st
Place Match
- Andrew Grierson (Gray`s Greek) 9-0, Sr.
over Kazvin Draper (South View) 7-3, Jr. (Fall 0:51)
3rd
Place Match
- Juann Caldwell (Pine Forest) 8-2, Sr. over
Jevin Cockrell (Cape Fear) 7-4, Jr. (Dec 4-1)
152
Guaranteed
Places
- 1st Place - Daniel Peede of Pine Forest
- 2nd Place - Jared Barbour of Cape Fear
- 3rd Place - Jalen Keith of Gray`s Greek
- 4th Place - Shane Kaiser of South View
1st
Place Match
- Daniel Peede (Pine Forest) 10-0, Sr. over
Jared Barbour (Cape Fear) 6-2, . (Dec 7-0)
3rd
Place Match
- Jalen Keith (Gray`s Greek) 9-2, So. over
Shane Kaiser (South View) 6-4, So. (MD 16-2)
160
Guaranteed
Places
- 1st Place - Joey Saldana of Cape Fear
- 2nd Place - Darius Govan of Pine Forest
- 3rd Place - Xavier Hamilton of Gray`s
Greek
- 4th Place - Warren Mcleod of Douglas Byrd
1st
Place Match
- Joey Saldana (Cape Fear) 7-0, . over
Darius Govan (Pine Forest) 9-2, Sr. (Fall 2:41)
3rd
Place Match
- Xavier Hamilton (Gray`s Greek) 5-2, So.
over Warren Mcleod (Douglas Byrd) 6-5, Sr. (Dec 2-1)
170
Guaranteed
Places
- 1st Place - Ferris Allen of Terry Sanford
- 2nd Place - Fabrice Ashley of Pine Forest
- 3rd Place - Josh George of South View
- 4th Place - Leo Walsh of Gray`s Greek
1st
Place Match
- Ferris Allen (Terry Sanford) 10-0, Sr.
over Fabrice Ashley (Pine Forest) 8-2, Sr. (Fall 5:48)
3rd
Place Match
- Josh George (South View) 7-3, Fr. over Leo
Walsh (Gray`s Greek) 3-6, Jr. (Fall 1:31)
182
Guaranteed
Places
- 1st Place - Finley Allen of Terry Sanford
- 2nd Place - Tyrese Byrd of South View
- 3rd Place - Tyonne Tillman of Cape Fear
- 4th Place - Marcus Williams of Westover
1st
Place Match
- Finley Allen (Terry Sanford) 10-0, Sr.
over Tyrese Byrd (South View) 8-1, Sr. (Fall 4:19)
3rd
Place Match
- Tyonne Tillman (Cape Fear) 5-2, . over
Marcus Williams (Westover) 8-11, Fr. (SV-1 13-11)
195
Guaranteed
Places
- 1st Place - Raymond Tunoa of South View
- 2nd Place - Trevon Hart of Westover
- 3rd Place - Nick Minacapelli of Cape Fear
- 4th Place - Arden Billington of Douglas
Byrd
1st
Place Match
- Raymond Tunoa (South View) 11-0, Sr. over
Trevon Hart (Westover) 24-2, Jr. (Fall 5:58)
3rd
Place Match
- Nick Minacapelli (Cape Fear) 3-1, . over
Arden Billington (Douglas Byrd) 7-5, So. (Fall 0:24)
220
Guaranteed
Places
- 1st Place - Ray Dixon of Douglas Byrd
- 2nd Place - Chris Mathews of Cape Fear
- 3rd Place - Tony Tyndal of Gray`s Greek
- 4th Place - Jaylin Webb of South View
1st
Place Match
- Ray Dixon (Douglas Byrd) 11-0, So. over
Chris Mathews (Cape Fear) 6-1, . (Fall 2:31)
3rd
Place Match
- Tony Tyndal (Gray`s Greek) 8-4, Jr. over
Jaylin Webb (South View) 5-5, Jr. (Fall 4:44)
285
Guaranteed
Places
- 1st Place - Josh Jones of Cape Fear
- 2nd Place - Travis Martinez of South View
- 3rd Place - Tyler Clifford of Douglas Byrd
- 4th Place - Garrett Crockett of Gray`s
Greek
1st
Place Match
- Josh Jones (Cape Fear) 10-0, . over Travis
Martinez (South View) 7-2, Sr. (Fall 3:12)
3rd
Place Match
- Tyler Clifford (Douglas Byrd) 10-2, Sr.
over Garrett Crockett (Gray`s Greek) 3-4, Fr. (Fall 1:21)
|